Hlasujte prosím pro Maprincs Tady

Leden 2011

obrazky

29. ledna 2011 v 23:38


ruzova kolekce

29. ledna 2011 v 23:14ja


ja

ja

jato jsem ja proste ružova kolekce
jaaaaa

kosmetika a ličeni

28. ledna 2011 v 23:27
Kosmetika byla od prvopočátku v úzkém stavu v medicíně a hygieně. Zrodila se však z přirozené touhy po kráse a je vždy touhou po kráse motivována. Je stará tak, jako kulturní dějiny lidstva a odedávna je její náplní snaha přiblížit se ideálu krásy, který je však v různých místech i dobách proměnlivý. Jejím posláním je adaptace člověka v životním prostředí tak, aby mohl uplatnit všechny své vzhledové přednosti a potlačit vzhledové vady.
Samozřejmě, že každá z nás má jiný tvar obličeje, jiné výrazné rysy, ale existují základní kosmetická pravidla, která se vyplatí respektovat, pokud chcete působit upraveně a skvěle nalíčeně. Nechte se inspirovat kosmetickou abecedou!
obrazek
Důležitý základ
Pokud se nemůžete pochlubit naprosto bezproblémovou pletí, ala čerstvá broskev, vaším základním stavebním kamenem by měl být vždy tónovací krém: "Jeho odstín se vždy musí shodovat s odstínem pleti, maximálně si můžete dovolit o odstín tmavší. S jakýmkoli jiným bude váš obličej působit jako umělá maska," varuje kosmetička Marta Vazačová.
Na něj potom můžete nanášet make-up, ale i u něj platí pravidlo raději méně než více. Pokud opět nechcete působit jako se škraboškou, rozetřete jej do ztracena v oblasti vlasových partií, za ušní boltce a pod bradu. Zásadně si však pamatujte, že make-upem se nikdy nelíčí krk
obrazekobrazekobrazek
Oči a obočí
Dokonalého nalíčení očí se vám nikdy nepodaří dosáhnout bez dobře vytrhaného obočí. Od kořene nosu odstraňte pinzetou přebytečné chloupky, u středu oka nechte vždy oblouk obočí širší a směrem k vnějšímu koutku ho zužujte. "Pokud si obočí dokreslujete za pomoci stínů nebo tužky, rozhodně se vyhněte černé barvě, která působí příliš tvrdě a uměle," radí Marta Vazačová.
Oční linky vám prokáží skvělou službu, pokud toužíte po výraznějších očí a pronikavém pohledu. Nakreslete je bezprostředně za řasami, protože čím větší "odstup" mezi nimi a linií řas bude, tím nepřirozeněji budou působit. Máte-li nevýrazné a malé oči, nedoporučuje se kreslit horní a spodní linku až do očních koutků, protože tím oko ještě více opticky "zavřete" a zmenšíte. Raději zvolte umně nakreslenou linku pouze na horním víčku: "Malým trikem na optické zvětšení očí je použití očních linek ve stejné barvě jako je řasenka. Oči tím získají větší a jasnější vzhled," podotýká kosmetička.
Osudové rty
U líčení rtů byste měli mít na paměti skutečnost, na kterou upozorňují
profesionální vizážisté, a totiž, že jen naprosto výjimečně se najde člověk, který by se mohl pochlubit souměrnými rty. Líčení proto vede především k tomu, aby se obě strany rtů vyrovnaly. Potýkáte se s tím, že vám rtěnka nikdy dlouho nevydrží? Marta Vazačová vám nabízí řešení: "Naneste na ústa nejprve trochu pleťového podkladu, který vám zaručí, že rtěnka bude mít výrazně delší trvanlivost."
obrazek
Jestliže jste zvyklá používat u líčení rtů konturovaní tužku, její linii začínejte u horního rtu uprostřed a malujte směrem ke stranám. U dolního rtu nakreslete konturu z jedné strany na druhou. "Zásadní chybou, kterou ženy často dělají, je používání rtěnky v klasické vysunovací úpravě," podotýká Marta Vazačová. "Se špalíčkem, na který se rtěnka postupně obrousí, však v žádném případě nemůžete rty dobře nalíčit. Chcete-li mít rty bez přetahování a nedotažených míst, nanášejte rtěnku nejprve na štěteček a teprve potom na rty." Na popraskané rty je potom vhodnější použít lesk na rty než klasickou rtěnku, upozorňují vizážisté.

Máte zájem o spolupráci?

27. ledna 2011 v 19:19
Máte zájem o spolupráci?Žadny problem jen napište nazev sveho blogu ja se na nej mrknu
a napišu vam  pres komentare  na vašem blogu


co očekavam
  • spolehlivost
  • o 100%  zlepšeni  tohoto blogu
  • kvalitu
  • komunikativnost
  • pohled na svět

přispěvky na Přani

25. ledna 2011 v 17:07
tak do komentařu mi  pište co sem mam napsat.

Jak být Krasna

24. ledna 2011 v 18:54
Když se díváte do zrcadla co řikate(do komentařu mi napište) řikate si jo jsem krasna a nebo ne to neni možne jak jsem tlusta(a tak podobne) řešení - VYROVNAT SE S TÍM!
jak na to- řekně te si zpiš svoje krasne věci jako(hezke oči,krasně kratke vlasy atd.)

moje Mala čikitka a pixiček

24. ledna 2011 v 18:11

                                  čikitka


moje nehtičky

23. ledna 2011 v 15:40
nehtičky
moje moje

paris hilton

23. ledna 2011 v 11:29
Paris se  ma na vanoce byla se svim  přitelem na Havaji..........