Hlasujte prosím pro Maprincs Tady

Červenec 2011

Dovolena já?

8. července 2011 v 21:12 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
Ahojky jak se mate?
Konečně někam jedu ja jedu zítra do Teplic někam tam kde je krasně no teda říkala mi to mamka že pojedu do nějkýho krásnýho domečkus nádhernou zahradou.Ale takle to byvavalo ted to může být nějaký vesnický dům bez bazenu :D ,ale taky nemusí.

A v neděli jedu za maminim kamaradem kterej profesionalně fotí tak že by nás se segrou taky vifotil že by?

A příští tejden ta chalupa ale jenom jestli bude hezky jestli bude pršet tak se na chalupu nejede.

Takže mi držte palečky aby ten dům byl krásnej a aby ta chalupa vyšla.

The sims 3

5. července 2011 v 23:10 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
konečně jsem si zahrala the sims a je to upně bestova hra :)
určitě doporučujusice stojí 1 700 ale to neřešte

Flakačka jako vždy

3. července 2011 v 16:16 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
já miluju prázdniny a právě proto těd sedim u počítače dojedla jsem pár sušenek a asi si dam nějakou sladkoust (opět ja se snad přejmenuj na -popsicle Love sumer)popspicle jinak řečeno lízatko.

co chci dělat až budu velka?

3. července 2011 v 16:07 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
když jsme byly malí ptali se nás co chceme být až vyrosteme.A ja jsem odpověděla špionkou.Když jsme chodily zeptaly se nás znova a ja pořad chtěla bejt špionka.Když jsme šly na zakladku tak se nas ptaly zase tak jsem řekla princeznou.A když jsme byly v pulce zakladky tak znova a ja řekla zpěačkou.U mí segry se ptaly a ona odpověděla cukrařkou.Potom dodělala školu a zase a Ségra odpověděla kdo to má sakra vědět! :D

Harry Potter obrazky

3. července 2011 v 16:01 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
abyste neřekly :)

Harry Potter

3. července 2011 v 16:00 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
Harry Potter and the Deathly Hallows, sedmého pokračování zjevně nekonečné ságy o původně malém a postupně větším a větším čaroději.
Vzhledem k tomu, že pro J. K. Rowlingovou je zjevně její práce i koníčkem a Harry opět přežije všechny nástrahy a čarodějnické bitvy - v té největší porazí Voldemorta, ale to už vyzrazuji téměř pointu knihu, aniž bych předem varoval - můžeme se dočkat dalších pokračování.Jinak ja Harryho Pottera zrovna nemusim jako jo je to dobry film ,ale pro mě takový ja nevim prostě ja ho nemusim

moje mamka a piarot

3. července 2011 v 13:06 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
nojo moje mamka zase kouka na piarota(a nebo tak nějak nevim jak se to piše :D)
mamka je jim posedla no potam ještě vraždy v midsameru.Pak nějaka ta ženska nemužu si vzpomenout
takže se mamka kouka a potom se možna kouknem na ten horor :) Ježiš marjra to se zase budu bad :D

Naco jsem se to zas podívala :D

2. července 2011 v 22:25 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
tak jsem až po uši strašpitel protože jsme se s mamkou koukali na horor a mamka na začatku hororu usnula a tak jsem se na kousek koukala ale potom jsem to vypla protože jsem na to neměla a hrozně jsem se bala no ne že by to přešlo takže na pokračovaní se kouknu zítra(možna pokud se mamce bude chtít)
nějak takhle se těd citim

Ja sama a sama za sebe

2. července 2011 v 21:22 | Třešinka Love sumer |  Deníček :)
Proč se snažit býd jako někdo kydž víš že si jedinečny(á) proč?Co je na tom skvěleho ten člověk muže býd hezčí chytřejši a nevim co jěště ,ale nejsi to ty?Ty jsi upně stejně dobry(a) a nemusiš se ponižovat abys měla stejnou věc a nebo stejný život.Nejduležitější je bejt sama sebou a snažit se zapadnout takova jaka jse a na tenhle članek jsem pyšna.Protože říka jaka doopravdy jsem.Ja jsem lina jsem někdy mrzuta ale jsem za to rada protože jsem to ja!A nikdo mi to nesebere pohahově mužu bejt stejna jak nějaky člověk ale tim ostatnim se lišimA to je na nas jako na lidí nejlepší.Člověk se muže začit chovat jak iley cyrus a chce i tak vypadat,věřte mi taky jsem si tim prošla než mi došlo že každý je jiný a proto jsme všichni stejně dobří.Bohužel je tenhle članek dost kratky protože nevim co bych k tomu dodala.Prostě nesnažte se být tím čín nejste protože potom tím stracite čas a jste za to zklamany protože když ten čas najednou budete potřebovat on tam nebude.Ono je nejlepší když se chováš na ten věk kolik ti je protože když se jako mala budeš starat o to aby ses chovala jako dospěla ztratíš děctví a potom když už ti je 12 tak ti to chyby protože seš v pubertě a všechno ti uteklo jako mala se staráš o to jak se oblekneš ven abys vypadala skvěle a začneš se starat o takový věci jako dospěla tak až dospěla opravdu budeš bude ti to chybět a budeš proklinat svoje děctví,no vlastně i když si žadný neměla.

Trochu drama uchyl!

2. července 2011 v 21:05 | Třešinka Love sumer
Úchyl je poslední dobou často používané slovo, jak jsem zjistil. Mezi holkami takřka moderní. Kdekdo je u nich úchyl. Co to slovo vlastně znamená? Uchýlit se od obvyklého směru, našel jsem ve slovníku spisovné češtiny. Ale hned pod tím: úchylný, pohlavně nenormální. A bohužel tuhle nálepku může dostat každý muž a dost těžko ji potom ze sebe smaže...
Nadávka: Ty úchyle je tak běžná, že dokonce už i ztratila svůj původní význam. Kluk se otočí za holkou a slyší: čumí po mně zase ten úchyl. Tak co je na tom pohlavně nenormálního, řekněte?
Pochopitelně i já jsem to označení málem dostal. Jedné dívce jsem nabídl, že ji můžu něco poslat co by si přála. A víte co mi napsala? Že má strach aby si máma nemyslela že je od úchyla. Jednou jsem se zastavil na moment u školky a díval se na hrající děti, protože sám je mám a taky se na ně rád dívám když si hrají. A co myslíte co se mi stalo? Přiběhla jejich vychovatelka že se prý nemám u jejich plotu zastavovat. Je to normální? A kdo z nás dvou byl vlastně úchyl? Myslíte, že se odváží muž na ulici nějaké dítě, když se mu připlete pod nohy, pohladit po hlavě? Ani náhodou ne. Má strach z jeho mámy aby ho neskandalizovala na ulici. Chlap osloví holku, aby se ji na něco zeptal a už si skoro sám pak připadá jako úchyl. Už má opravdu strach, aby tak označen nebyl. Třeba profesor, hlavně tělocvikář, je u každé holky úchyl. Tak co to holky s tím úchylem vlastně máte? Dozvím se to? Setkali jste se někdy vůbec s tím skutečným?
Pochopitelně, v každém městě se pár skutečných úchylů najde. Ale proč tohle nařčení dostanou všichni normální kluci a muži a žena ne? Vždyť i ta může být úchyl. Na to jsem zatím nepřišel...