Hlasujte prosím pro Maprincs Tady

Říjen 2011

Tvl Ja se těšim na talenty

28. října 2011 v 11:00 | Love music |  Deníček :)
Ahojky jak se máte??

Já se strašně tešim na česko slovensko má talent ted to bude hustý bude se vybýrat nejlepší z nejlepších :DDD


Sen dívky

28. října 2011 v 0:44 | Love music |  Pro vás
Sen každy dívky je nádherny kluk kterej ti zarepuje.Nejkrasnější věta je miluju tě <3 Kluk kterej tě bude respektovat a bude i trochu žadli ,ale jenom trochu.Když za nim přídeš s vytahanym trčkem a rozmazanym makeupem a rozcuchanyma vlasama a on ti řekne že si nadherna.


Miluju déšt a miluju vodu

27. října 2011 v 22:24 | Love music |  Deníček :)
Tak ja řikala že přejdu k tematu týdne


Déšt a voda

je skvělý kdež ti voda ztéka po rtech a sjíždí po kuži a ten pocit ochlazení volnosti i pocitu.Tomu nádechu přírody.Když je dešt tak nikdo nepujde ven a necourá se v kapkách vody ktere na mě padají z oblohy a nevíš kam přesně ta kapka dopadne
ty svěžest a ten nádech těch tmavých barev.Všichni si zalehnou k počítaři a maximalně se koukají z okna.Já to zkusila a bylo to užasné zkákat v kalužích a pocitovat t kapky ktere na tebe popadnou.Žádne starosti ,ale jenom ticho a ten užasnej pocitMy diary 27.10.

27. října 2011 v 22:08 | Markytka Loves music |  Deníček :)
Ahojky dneska už po druhe ,ale nevim co bych měla psát ted zrovna olovina mí rodiny spí a segra s přitelem jsou jediny vzhuru ,ale chtěj být sami a to chapu.Zrovna probiram s kamaradkou jejáí problemi se vztahama .A mam hlad ,ale nevim co si dát všechno sladký je už segry ja si svoje už snědla a pžemýšlim že bych si dala chleba s marmeladou ,ale není maslo ja už se z toho zblaznim ,ale chleba s marmeladou bez másla je taky dobra ne??Zrovna si vydělavam na darky už mám našetřino přez stovku (no není to zrovna moc ,ale věcičky jsou tak za deset koru a třikrat a nebo dvakrat deně si moc nadobí mejt nechce a chodit třikrat deně se psema taky ne plus ještě odpadky)

Když je prostě nuda :-**

27. října 2011 v 15:02 | Love music |  Deníček :)
Ahoj hello hay atd..

Jak jste se měly??Asi fajn jsou přeci prazdniny.. Ja opět budu cely prazdniny doma kvuli nemoci...

Chodim ven jenom se psema takže jedna fotečka když jsem šla s pejskama a byla jsem tam s kamaradkoua k jménu članku.Byla nuda a tak jsem se planovala fotit tak to sem dám :))mimochodem si mě mužete přidat na facebooku


To rodné město není pravda jenom se mi tam nechtělo davat česko :))

Rozhovor s Wendy Vill Felton

27. října 2011 v 14:40 | Love music |  Rozhovory :)
Užasna a osobita Wendy Vill Felton mi poskitla rozhovor.Takže jí moc děkuju.A mimochodem nedavno měla narozeniny takže vše nejlepší!!
Wendy Vill Felton1. Jaky maš nazor na lidi kteří kopirujou tvuj styl?
A jak poznám, že kopírují zrovna můj styl? Myslím, že nemám tak odlišný styl od jiných... Ano, každý styl je něčím osobitý, tudíž odlišný, ale jak ho úplně cizí člověk dokáže rozlišit tak, aby mohl někoho kopírovat?... Spíš bych se uchýlila k tomu, jak moc mi vadí/nevadí, když se někdo vydává za moji osobu a ještě se pojmenuje jinak.
Připadá mi to ujeté... Ale pokud má někdo takové potřeby, ať v tom klidně pokračuje. Jsem s tím v pohodě, dokud to nedojde tak daleko a nenajdu se na nějákém porno serveru!:D haha
2. Co si mysliš o Lady Vanilce Laprincess Bublegum atd.?
No... Tak nejvíc ze jmenovaných znám Bubblegum. Myslím, že je to dívka, která ví, co chce a nebojí se jít do jakékoli výzvy. Jinak ani jednu pořádně neznám, myslím tím ani virtuálně přes jejich články na webech. Ale občas se na jejich blog mrknu;))
3. Jakou používaš řazenku?
Používám Loreal Volume Million Lashes:))
4. Podle tvy profilovy fotky jsem zijstiila že si byla v Barcoloně jaky to tam bylo?
Jojo, byla. Super, moc jsem si to užila. Ale bylo to jenom na víkend:)) Povyražení od školy:D;)
5. Seš rada že chodíš na hotelovku?
Upřesnila bych, že jsem ráda, že chodím na hotelovku v Poděbradech:)) Je tam sice pár rizikových osob, ale to asi na každé škole. Naštěstí převažují ti fajn lidi:)
6. Vždycky říkaš že je skvělí byt na intru proč si to mysliš?
Říkala jsem. Teď říkám, že ještě lepší je být na privátě!:) Proč? Naučíš se starat se sám o sebe a nebýt závislí na rodičích... Nemluvím o financích, ikdyž mám hodně kamarádů, co už od rodičů peníze nepotřebují.... Dál, se svým časem nakládáš podle svého uvážení a to se pak promítá třeba na výsledcích ve škole. Je to škola života:)
7. Myslíš si že seš nafoukana?
Haha. Kdo si o sobě myslí, že je nafoukaný, přizná to a je na to ještě pyšný?:D
Ne, nemyslím si, že jsem nafoukaná. Jinak bych kolem sebe neměla tolik skvělých kamarádů!:)
8. Kdy planuješ zase udělat video dotazník?
Video plánuju.... :) Ale nebude to videodotazník. A kdy? To ještě nemůžu specifikovat.. Podle toho, jak na tom budu s časem a náladou..

Děkuju za rozhovor :))http://wendy-vill-felton.blog.cz/

brou brou

12. října 2011 v 20:02 | Love music |  Deníček :)
Dobrou noc a hezky sny :)

Rozhovory

12. října 2011 v 14:23 | Love music |  Rozhovory :)
takova moje rubrika

School

12. října 2011 v 14:08 | Love music |  Deníček :)
Ahojky jak jsem slibovala se změnou blogu tak už nějak tak na to pracuju teprve mam zahlaví a rubryky tak se zatim mějte potom napíšu Nezapoměntě Jaky tema na show nobody perfeckt

Rubriky

12. října 2011 v 7:27 | Love music |  Deníček :)
co ja si myslim a jak se mi daří a co chystam

Skym udělam rozhovor? Koho zbožnuju? Ktery z vas vas na tchnou?