Hlasujte prosím pro Maprincs Tady

Duben 2012

Rozhovor s Molly Heddy Law

14. dubna 2012 v 14:30 | Maprincs |  Pro vás


1)Tak na úvod kolik ti je?
13:)
2)Odkuď si?
Z jednoho města poblíž Prahy. Možná ho i někdo bude znát- z Kladna .

3)Chtěla bys někdy být modelkou??Podle fotek na to máš:)
Tak teď jsi mě dostala . Už jsem o tom párkrát uvažovala, dokonce příští týden bude u nás v Kladně casting na Ellite models a mamka i kamarádka mě přemlouvají abych tam šla. Ale nevím, nemylsím si že na to mám. Však moedlky jsou dokonalé a to já zdaleka ne .
*a to já ani zdaleka nejsem
4)Upravuješ si fotky a nebo takovýdle je máš přirozeně??
Některé vůbec. Třeba zrovna tuhle profilovku na facebooku nemám ani trochu upravenou . Jinak si ale fotky upravuji- barva, zaostření, ořez... Přiznám se, že i občas použiji retuš- třeba když mám na pleti pupínek nebo tak. Osobně si nemyslím že retušování fotek (v jisté míře!) je tak hrozné jak některé slečny říkají. Však fotka je pamatáka, tak proč tam nevypadat hezky?
5)Stim s tebou naprosto souhlasim.A přesco ty některé fotky upravuješ??
Picnik.com a Photoscape . Škoda, že Picnik 19.4 ruší
6)Takže podle toho co si napsala si v 7 třídě??
nene v osmé
7)Plánuješ jít na střední ?A když jo tak na jakou?
plánuju. a na jakou? Zatím nai nevím
8) Obor bys věděla?
právě že ani to ne . táta mě přemlouvá na gympl, ale já vím, že na to nemám. Navíc jsem hrozně líný typ . Zároveň bych ale chtěla někam, co mi život nezuží do jedné cestičky, ale budu si moct po střední ještě vybírat jakou cestou se budu ubírat.
9) Máš nějake blogerské vzory??
Určitě . Mersmerize z webu Proslečny.cz a dřív jsem i mívala Nelle Caddy Dots. Ta ale už s blogováním "sekla".
10)A co třeba Kestrin??

Její blog se mi líbí. Občas si i píšem a je fajn . Ale jako za svůj vzor jí neberu.To asi zní divně co? Na blogu mám čtyry slečny označené za "mé vzory" a pak ti tu vyjmenuji jenom dvě . Jde ale o to, že jejich jména mám na blogu z jediného důvodu- jejich blogy mi příjdou už na té "profesionálnější" úrovni nrž ostatní a vždy tam ráda chodím .
11)A máš nějaky hudební vzor??

poslouchám od všeho kousek . Od Kelly Clarkson až po Selenu Gomez nebo Cher Lloyd .

12)Sleduješ Hotel paradise??
Joo. Nevím proč, ale baví mě to :DD.
13)
Mě taky
Máš nějaky sen?
pár by se jich našlo ). Například mít slavný blog nebo se setkat s různými celebritami . Pak bych také chtěla mít ve škole samé jedničky, to ale to vím že se nikdy nestane
14)A co třeba America?Neláká tě Los Angeles?
Láká a ani nevíš jak! . Jednou se prostě chci projít po chodníku slávy a podívat se do Hollywoodu´:)
15)Plánuješ natočit nějakej ten zvídavej dotazník?
natáčela jsem videoodpovědi, ale narazil na to jeden kluk ze školy, dal si to na facebook a prostě...chtěla jsem si blog smazat.

My Diary 13.3.

13. dubna 2012 v 21:37 | Love music |  Deníček :)

4moje milované písničky na uvod.Dneska se opět a zase těšim na hotel paradise(néé nejsem už stim trapna :D).Dneska jsem si koupila Niveu chtěla jsem si koupit Ale neměly tak jsem si řekla že zkusim něco novýho.Zítra zkusim napsat něco normalního takže pa


Muj plan

13. dubna 2012 v 0:04 | Maprincs |  Deníček :)
A je to tady zase članek muj sen a plán.


Plán

1)Začit chodit běhat :) (Kvuli postavě a kondici)
2. Koupit si

SEn


Postava!

vláskySexy-hair-5lg1mj8tn-184542-500-670_largeDiary 11.4.

11. dubna 2012 v 22:11 | Maprincs |  Deníček :)
Ahoj,fotky přidám až budu mít naladu se fotit kterou ted doopravdy nemám sem nemocná a vypadám hrozně.V neděli jsem si šla za běhat s kámoškou.Jsem u ní spala.Takže ted je nejzpíš aktualní članek příběh .Kterej jsem psala nedávno nevim kdy přidám další članek.Zatim sem přidam starší fotky:)Snad se líbjej.Zkusim zítra přidat další članek.Už se těšim na hotel paradise tak pá!!

I slzy se dokáží smát,i úsměv se naučí brečet

8. dubna 2012 v 11:15 | Maprincs |  Příběhy


"Jesico jsi tam"křičela na mě máma a já jsem odpověděla ,že jsem v pokoji.Přiběhla za mnou a řekla mi ,že má pro mě skvělou zpravu tak jsem se usmala a chtěla jsem vědět jakou, když mi jí řekla tak jsem málem pukla radostí řekla mi totiž ,že se stěhujeme do Los Angeles.Objala ,jsem jí a byla jsem tak štastná ,že jsem hned musela zavolat svý nejlepší kamaradce Emily ,ale ona se rozbrečela a v tu chvíly mi došlo ,že o ní příjdu.Snažila jsem se jí to vysvětlit a ona mi odpověděla ,že to chápe ,že to vždycky byl muj sen ,ale ,že se jí bude strašně stýskat.Položila jsem telefot a šla jsem si dát oběd zrovna jsem měla hranolky s smaženym sýrem.Miluju smaženej sýr.Potom jsem šla na facebook a napsala status "Stěhuju se do Los Angeles"Měla jsem tam hned tři komentaře a všechny byly od mího kamoše Niala bylo tam ,že se mu bude stýska a ,že se za mnou přijede podívat.Už se tak těšim na to až tam budu.Bože už jsou tři hodiny musim jít za Emily slíbila jsem jí ,že pujdem ven.Když jsme se sešli byla stražná nuda nebavily jsme se totiž o ničem jinym než o Los Angeles.V šest už jsem šla domů měla jsem totiž strašnej hlad tak jsem si dala smažák kterej byl na lince s papírkem "Jessicu musela jsem něco zařídit dneska mě nečekej přijedu až ráno".První co mě napadlo bylo ,že udělam obrovskou rozlučkovou párty.Tak jsem zavola všem svym kamošum ať přijedou.Všichni sebou vzali alkohol ,kondomi a marihuanu.Byla to ta nejlepší party která kdy byla.Ale když jsem se ráno probudila tak ležim vedle mího kamoše Niala bála jsem se ,že jsem snim něco měla když přijdu dolu do kuchině tak mám pocit ,že mě máma zabije všude po zemi byla vajgly lahve od piva a hlavně všude bylo hodně lidí jak ležej na gauči atd..Stihne to Jessica všechno uklidit než přijde máma??
Libil se vám tenhle příběh?