Hlasujte prosím pro Maprincs Tady

Červenec 2012

Genialni

31. července 2012 v 1:57 | Maprincs |  Pro vás
Genialni??Co to slovo vlastně znamena pro někoho muže být slovo genialní formou vědy a nebo ,že má sami jedničky.Pro někoho zase u kamarada ,že má skvělí napad.A u mě???Já si připadam genialni třeba jenom když si vzpomenu na něco na co jsem si nemohla vzpomenout nebo když se mi konečně povede projit kolem těch blbych kabelu a něco neschodit jinak řečeno u věcích se kteryma se potykame každy den.
Genialni lidé:

Já!!:-DDD (No co nemohla jsem si pomoct)
Ne ted už važne:
Ajnštajn!Vědec ktery vynalezl moc věci napřiklad vynalezl věc ktery by nas dostala do budoucnosti nebo minulosti.Když zjistil co by to udělalo pro lidstvo svoje výtvoyi
spalil

Brit Daniel Tammet (28)

LONDÝN - Podle expertů na inteligenci je právě on nejchytřejším člověkem planety! Dovede počítat rychleji než stroj a jakýkoliv cizí jazyk se naučí za pouhý týden. Žije v Británii a jmenuje se Daniel Tammet (28).

Soutěž graficka

21. července 2012 v 22:05 | Maprincs |  Pro vás
Ahoj takže bude soutěž o ročni reklamu diplomek sehnani možnosti popovidat si s Leem Berankem,Dominikou Myslivcovou,Bubllegum a Lapri doufam ,že se ceny libi.Nic moc ,ale ja bych vam slibila laky a tak ,ale ja totalně nevim jak se posilaj maximalně ,že by jste si pro ty darečky došli do Liberce :--DD.


Takže jde o to vytvořit dessing ktery se mi bude libit a pravidla jsou musí tam byt moje fotka a ktmu napsane:Jsem namyšlena??Možna mam na to duvod. Barva jakakoli je to na vas

Darek je teda ta ročni reklama na vaš blog možna i diplomek sehnani možnosti popovidani si s Leem Berankem,Dominikou Myslivcovou,Buublegum a Lapri!U vyhercu jsem mužou dat potom kdykoli reklamu!


Dessingy posilejte na maryka7@email.cz

Moc vam děkuju za učast!

Foto

21. července 2012 v 21:58 | Maprincs |  Fotogalerie

Diary

21. července 2012 v 21:55 | Maprincs |  Deníček :)
Ahoj takže jsem se zase rozhodla do toho deniku něco dat.Članky nebyly protože nebyl internet ,ale ted už je dneska jsem přidam nějaky fotky a uspořadam soutež budu moc rada když se zučastnite ,ale nevim jaka bude odměna protože ja s posilanim věcma vyhercum jsem total vedle maximalně že udělam nějaky ty reklami a tak necham se ještě od par lidi poradit.Soutež bude dessing vysvětlim pak.Vaše Maprincs

Lol pekelnych 14

21. července 2012 v 18:40 | Maprincs |  Příběhy
Zítra bude první školni den už se moc těšim na Domču a Steasy(kamošky).Bude sranda první den 9třídy už se těšim snad budem mít stejnou třidni Ax Kyzurovou je skvěla.Mamka nas vola k večeři snad bude něco dobryho.Ségra chodi na středni a je v druhaku chytra to sestřička.No včeře se dala sníst.Stihla jsem skouknout facebooka piše mi Mial(Nej kamoš) ,že se těší na zitřek ,ale mam takovej pocit ,že se těšej všichni no teda na tn prvni den pak to budem opět proklinat.No nic jdu do vany....................................................................................................................................Takže někdo vypotřeboval šampon kdo to byl že by sestři??Stefan je v bazeně Steasy v restauraci a ja doma bože!!!!!!!!!!!!No nic jdu spat brou.


Je 6:45a ja vstavam to by mě zajimalo jaky to bude se Steasy a Stefan.Těšim se na Miala bude to super!!


Prvni den byl docela fajn u baraku na mě holky čekaly.Vyšli jsme a po cestě jsme viděli mamku.Dělala jsem že ji nevidim.Šli jsme ke škole a byl tam Justin(Muj kluk) Objala jsem ho a pozdravila ostatní.Segra přišla pozdějc moc jsem sni rano nemluvila vlastně jsem ani nesnidala holky přišli moc brzo.Ach jo je tady Lili krava jedna.Už zvoni a my jdeme dovnitř.Ve třidě zase kraval tentokrat jsem ve třidě s Domi a Steasy ,Stefan je v B.Alex Kyzurova nám dala papiry at se podepišem a napsaly o prazdninach za mnou seděl Mial a dal mi psaničko.

J:Tak co si dělala o prazdninach??
L:Nic,ty??
J:No je mi blby ti to psat ,ale spal jsem s jednou holkou ,ale jen proto abych to zkusil
L:Aha jo v poho jsem rada ,že si mi to řekl protože ja taky spala s jednim klukem ,ale jen proto abych to zkusila.

Jasně že jsem kecala ,ale to nevadi.Doma jsem brečela a pak jsem šla do koupelny a umyla se.Na večeři tty rodičovsky otazky co škola,co předměty a co kamošky a hlavně co Mial moje každodení odpověd fajn.Segra za mnou přišla do pokoje a chtěla vědět co se dějě řeklA JSEM JÍ TO!!Řekla jenom že je to zmrd a šla na fb nevim proč nic neřekla.Šla jsem spat a zdalo se mi o tom ,že jsem krasna modrooka a blondata a slavna 15.Měla jsem všechno i Justina ,ale najednou přišla Lili a začala ho libat a pak přišla segra a ta taky fuj strašnej sen!!Probudila jsem se ve 3 a šla si dat vodu.

Lol-Pekelných 14 uvod

4. července 2012 v 15:49 | Maprincs |  Příběhy
Ahoj jmenuju se Lola a je mi 14 narodila jsem se 27.7.1998


Moje mamka se jmenuje Nicky ,ale já jí řikam Micky.
Je jí 36 mám jí rada ,ale je to nervák.

Muj táta se jmenuje John Je mu 38 a je pořád na zahradě,vlastní pizzeriji :-)

Mí segře je 17 je to moje podpora.


Tenhle příběh je inspirovan filmem lol laughing out lould a realitou

Ale zatim jsem napsala jenom uvod protože tu knižku co jsem napsala tady u sebe nemam ,ale přisaham ,že to dopíšu.Pujde tam o pubertačku ktera zkouší nový věci pujde tam i o anorexii a doufam .že se vám to bude líbit